İngiliz Malı Olduğunu Ayağının Altına Yazdırdı

Herkesin dövmesinin muhakkak bir anlamı bir hikayesi vardır. Peki, Hollywood yıldızlarının dövmeleri kendileri için ne anlam ifade ediyor? Ünlülerin dövmelerini ve o dövmelerin hikayelerini sizin için derledik.

21.11.2018 14:33
İngiliz Malı Olduğunu Ayağının Altına Yazdırdı

İşte 7 Hollywood ünlüsünün dövmeleri ve o dövmelerin hikayeleri...

2

EMMA STONE'UN DÖVMELERİ KANSERE KARŞI SAVAŞMANIN BİR SEMBOLÜ

Paylaş
EMMA STONE'UN DÖVMELERİ KANSERE KARŞI SAVAŞMANIN BİR SEMBOLÜ

Emma Stone'un bileğinde büyük anlam taşıyan bir dövme var. Annesinin meme kanserine karşı verdiği savaşı kazanmasını kutlamak için kuş ayaklarını bileğine çizdiren Emma, bu dövmeyi Paul McCartney'in Blackbird şarkısından esinlenerek yaptırmış.

3

MEGAN FOX'UN HATIRLATICILARI

Paylaş
MEGAN FOX'UN HATIRLATICILARI

Aktrisin sırtındaki dövme Shakespeare'in King Lear adlı Trajedi adlı oyununundan bir cümleyi barındırıyor. Fox'un sırtında ''Hepimiz yaldızlı kelebeklere güleceğiz'' cümlesi yazıyor. Vücudundaki başka bir hatırlatma da, hayallerimize giden yolda güçlü kalmamız gerektiğini söyleyen bir Çin sözünden oluşuyor.

4

LADY GAGA ve FARE DÖVMESİ

Paylaş
LADY GAGA ve FARE DÖVMESİ

Lady Gaga'nın vücudunda bir çok dövmesi var. Ama bunlardan kolunda yer alan fare dövmesini küçük kız kardeşi Natali'ye adamış olduğunu söylüyor. Kardeşine küçükken fare diye hitap eden Gaga, kıyafet tasarımcısı kardeşini elinde iğne tutan bir fareyle temsil ediyor.

5

ANGELINA JOLIE'NİN OMZUNDAKİ KOORDİNATLAR

Paylaş
ANGELINA JOLIE'NİN OMZUNDAKİ KOORDİNATLAR

Angelina Jolie'nin, onun için önemli olan birkaç dövmesi var. Bu dövmelerden biri ise omzunda yer alan koordinatlar. Angelina, omzunda çocuklarının doğduğu yerlerin koordinatlarını taşıyor. Dövmeleri sırayla; En büyük oğlu Maddox - Kamboçya'da bir yer, Kızı Zahara - Etiyopya'da bir yer, Kızı Shiloh - Namibya, Oğlu Pax - Vietnam, İkizler Knox ve Vivienne - Fransa, Ve Brad Pitt'in doğduğu yer Oklahoma

6

BROOKLYN BECKHAM'IN AİLE KODU

Paylaş
BROOKLYN BECKHAM'IN AİLE KODU

David Beckham'ın dövmesi oğullarını ve kızlarını temsil ediyor. Onun en büyük oğlu Brooklyn Beckham da babasından ilham alarak aynı dövmeyi yaptırmış. Bu minimalist dövme "020511" rakamlarından oluşuyor. Bu rakamlar kardeşlerinin doğum yıllarını temsil ediyor.

7

CARA DELEVINGNE ve MADE IN ENGLAND - İNGİLİZ YAPIMI

Paylaş
CARA DELEVINGNE ve MADE IN ENGLAND - İNGİLİZ YAPIMI

Model Cara, sol ayağının altında Made in England sözünü taşıyor. Cara için bu dövme, moda şovları sırasında yaşadığı duyguları ifade etmenin bir yoluydu. Ona göre, Mankenler üzerinde bir damgayla dolaşıyor ve üretim yerleri varmış gibi birçok modele cansız nesneler ya da oyuncak bebekler gibi davranılıyor.

8

MILEY CYRUS ve DÖVMELERİ

Paylaş
MILEY CYRUS ve DÖVMELERİ

Miley Cyrus, cesur tarzıyla kendini göstermekten korkmuyor. Sahip olduğu her dövme, hobilerine, arkadaşlarına, aile üyelerine ve evcil hayvanlarına itafen yapılmış. Cyrus, kolunda pitt bull yavrusunun dövmesini ve kulağında love dövmesini taşıyor. Miley'nin bu dövmesi sadece iyi şeyleri duyma ve olumsuz olanları engelleme isteğini sembolize ediyormuş.

Yorumlar (13)
BOMBACI MÜLAYİM:yaz kızım melihat senin işin berat
ARİSTOKRAT:ne saçma
REALİST:İngiliz malı yerine yalnızca mal yazdırsan da olurdu. Bu nasıl mal acaba, satılık mı yoksa kiralık mı?
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu içeriği neredepaylaşmak istiyorsunuz?
Şu an buradasınız: Türkiye'nin en kapsamlı haber portalı: Haberler.com
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25 Eylül 2020 Cuma 00:57:13